Manufacturer No:1700001524
Manufacturer:Advantech
Type:AC Power Cords
Description:AC Power Cords US Power cord for 8" tablet (AIM-35 AIM-65)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | AC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Region: | North America |
| Type: | AC Power Cord |
| Cable Length: | 1.8 m |
| Current Rating: | 10 A |
| Voltage Rating: | 125 V |
| Brand: | Advantech |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | AC Power Cords |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Cords |
| Unit Weight: | 5.612705 oz |
HOT
PC-ATLK020M
Brand:Bel

1300830284
Brand:Molex

AC-C13 EU
Brand:CUI Devices

IL13P-S-C14-UC-3100-200
Brand:Schaffner
P29844-M10
Brand:Amphenol SINE Systems

VL-0124-02-150K
Brand:Volex

AC-C13 UK
Brand:CUI Devices

P31407-M1
Brand:Amphenol SINE Systems

312019-01
Brand:Qualtek
AC06C13UK
Brand:Intel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






