Manufacturer No:6051.2047
Manufacturer:Schurter
Type:AC Power Cords
Description:AC Power Cords JumperCordset IEC320 16A 2.0m V-Lock
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Schurter |
| Product Category: | AC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Region: | EU |
| Type: | AC Power Extension Cord w/Lock |
| Receptacle: | IEC-320-C19 Locking |
| Plug: | IEC-320-C20 |
| Cable Length: | 2 m |
| Current Rating: | 16 A |
| Voltage Rating: | 250 V |
| Jacket Color: | Black |
| Brand: | Schurter |
| Product Type: | AC Power Cords |
| other: | 40 |
| Subcategory: | Power Cords |
| Unit Weight: | 11 oz |
HOT
130091-0207
Brand:Molex

3-133-824
Brand:Schurter

1300000138
Brand:Molex

AC-C13 AU
Brand:CUI Devices

PC-ABK001F
Brand:Bel
AC06C05CN
Brand:Intel

AC-C13 CN
Brand:CUI Devices

YP13_YC13
Brand:MEAN WELL

17521 10 B1
Brand:Volex

17742 10 B1
Brand:Volex
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






