Manufacturer No:P29018-M5
Manufacturer:Amphenol
Type:AC Power Cords
Description:AC Power Cords 4 PIN 14AWGF-STR5M
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | AC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Wire Gauge - AWG: | 14 AWG |
| Cable Length: | 5 m |
| Current Rating: | 15 A |
| Voltage Rating: | 600 V |
| Brand: | Amphenol SINE Systems |
| Product Type: | AC Power Cords |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Cords |
HOT
1300030048
Brand:Molex

PC-ABK020M
Brand:Bel

AC-C13 JP
Brand:CUI Devices
AC06C05JP
Brand:Intel

312007-01
Brand:Qualtek

6051.2037
Brand:Schurter

212099-01
Brand:Qualtek

PC-BCK003F
Brand:Bel

EP-CBPC250V3PEU
Brand:AAEON UP

3-133-811
Brand:Schurter
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






