Manufacturer No:SDINBDA6-128G-I1
Manufacturer:SanDisk
Type:eMMC
Description:eMMC WD/SD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | eMMC |
| Package / Case: | TFBGA-153 |
| Memory Size: | 128 GB |
| Configuration: | TLC |
| Sequential Read: | 310 MB/s |
| Sequential Write: | 150 MB/s |
| Interface Type: | eMMC 5.1 HS400 |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Brand: | SanDisk |
| Dimensions: | 11.5 mm x 13 mm x 1 mm |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | eMMC Flash Drive |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 152 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Sustained Read: | 310 MB/s |
| Sustained Write: | 150 MB/s |
HOT
SFEM016GB1ED1TO-I-5E-311-STD
Brand:Swissbit

SDINADF4-128G
Brand:SanDisk
THGBMJG7C2LBAU8
Brand:Kioxia America

EMMC04G-M657-K03U
Brand:Kingston

EMMC32G-IX29-8AD01
Brand:Kingston

SDINBDG4-16G-I2
Brand:SanDisk

MTFC64GAZAQHD-IT
Brand:Micron

EMMC32G-TX29-8AD11
Brand:Kingston

SDINBDA6-32G-XI1
Brand:SanDisk

S40FC004C1B2C00000
Brand:SkyHigh Memory
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






