Manufacturer No:SFEM032GB2ED1TO-A-5E-111-STD
Manufacturer:Swissbit
Type:eMMC
Description:eMMC Industrial Embedded MMC EM-30 ATS2 32 GB 3D TLC Flash -40C to +105C
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Swissbit |
| Product Category: | eMMC |
| Series: | EM-30 |
| Package / Case: | BGA-153 |
| Memory Size: | 32 GB |
| Configuration: | TLC |
| Sequential Read: | 300 MB/s |
| Sequential Write: | 230 MB/s |
| Interface Type: | eMMC 5.1 |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Brand: | Swissbit |
| Dimensions: | 13 mm x 11.5 mm x 1.2 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Part # Aliases: | 608634 |
HOT
SDINBDA4-64G
Brand:SanDisk

SDINADF4-64G-H
Brand:SanDisk

IS21TF16G-JQLI
Brand:ISSI

IS21ES08GA-JCLI
Brand:ISSI

EMMC256-IY29-5B111
Brand:Kingston

IS21TF08G-JCLI
Brand:ISSI

IS21TF32G-JCLI
Brand:ISSI

MTFC32GAZAQHD-IT
Brand:Micron

SH9MAGP1ATI01
Brand:SMART Modular Technologies

SDINBDG4-8G
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






