Manufacturer No:QPB9380SR
Manufacturer:Qorvo
Type:RF Front End
Description:RF Front End 2.3-4.2 GHz 20W Switch-LNA Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Qorvo |
| Product Category: | RF Front End |
| RoHS: | Details |
| Type: | RF Front End |
| Operating Frequency: | 2.3 GHz to 5 GHz |
| NF - Noise Figure: | 1 dB |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | LGA |
| Brand: | Qorvo |
| Gain: | 38 dB |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | RF Front End |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Wireless & RF Integrated Circuits |
HOTQPA9442TR13
Brand:Qorvo
UNAT-6A+
Brand:Mini-Circuits

QPA3246
Brand:Qorvo

ST25R3916-AQET
Brand:STMicroelectronics

QPF4617SR
Brand:Qorvo

ADL8106ACEZ
Brand:Analog Devices

MAAL-011181-TR0500
Brand:MACOM

ADRF5301BCCZN
Brand:Analog Devices
ZX60-06203ALN+
Brand:Mini-Circuits

MAAP-011327
Brand:MACOM
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






