Manufacturer No:MIA-M10Q-00B
Manufacturer:u-blox
Type:GPS Modules
Description:GNSS / GPS Modules u-blox M10 GNSS System-in-Package ROM TCXO SAW LNA 1.8/3V 4.5 x 4.5 mm S-LGA 53 1000pcs/reel
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | u-blox |
| Product Category: | GNSS / GPS Modules |
| RoHS: | Details |
| Supply Voltage - Min: | 1.76 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Interface Type: | I2C UART |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Brand: | u-blox |
| Dimensions: | 4.5 mm x 4.5 mm x 1 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | GPS Modules |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Wireless & RF Modules |
HOT
JODY-W377-00A
Brand:u-blox

CFSA69594P1-30NF
Brand:TE Connectivity / Laird External Antennas

L000320-03
Brand:TE Connectivity

L000340-01
Brand:TE Connectivity
ANT-5GW-FPC-V100UF
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

SRF3W077-100
Brand:Antenova

CFSA69594P1-B30NF
Brand:TE Connectivity / Laird External Antennas

NINA-B221-04B
Brand:u-blox
MA995.A.001
Brand:Taoglas
453-00145C
Brand:Laird Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






