Manufacturer No:PDD61606C-200SMAM
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Cellular Antennas - GSM LTE 2G/3G/4G/5G
Description:Antennas RP20 LITEMIMO 5G4G/LTE GAIN ANTENNA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Antennas |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Cellular Antennas - GSM LTE 2G/3G/4G/5G |
| Product: | Modules |
| Type: | Omnidirectional |
| Minimum Frequency: | 617 MHz |
| Maximum Frequency: | 6 GHz |
| Protocol - Cellular NBIoT LTE: | 5G 4G/LTE MIMO |
| Mechanical Style: | Module |
| Style: | Rectangular |
| Gain: | 2.4 dBi 5.5 dBi 4.6 dBi 2.8 dBi |
| Impedance: | 50 Ohms |
| VSWR: | 1.2 1.3 1.4 1.5 |
| Power Rating: | 5 W |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Length: | 22.3 mm |
| Width: | 103 mm |
| Height: | 122 mm |
| Series: | RP |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TE Connectivity / Laird External Antennas |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Antennas |
HOT
ANT-W63-CW-RCS-RPS
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

ODIN-W262-06B
Brand:u-blox

SRFW082-100
Brand:Antenova

MGM240LD22VIF2
Brand:Silicon Labs

CFSA69594P-30D43F
Brand:TE Connectivity / Laird External Antennas

453-00147R
Brand:Laird Connectivity

XBRR-24Z8UM-J
Brand:DIGI

MGM240PA32VNN3R
Brand:Silicon Labs

OMB.915.B05F21
Brand:Taoglas

JODY-W377-00A
Brand:u-blox
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






