Manufacturer No:SARA-R422S-01B
Manufacturer:u-blox
Type:Cellular Modules
Description:Cellular Modules LTE Cat M1 NB2 2G module Secure cloud Band configurable LGA 16x26 mm 250 pcs/reel
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | u-blox |
| Product Category: | Cellular Modules |
| RoHS: | Details |
| Series: | SARA-R4 |
| Interface Type: | SPI |
| Supply Voltage - Min: | 3 V |
| Supply Voltage - Max: | 4.5 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 65 C |
| Dimensions: | 26 mm x 16 mm |
| Brand: | u-blox |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Operating Supply Voltage: | 3.8 V |
| Product: | Cellular Modules |
| Product Type: | Cellular Modules |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Wireless & RF Modules |
HOT
XBRR-24Z8CM-J
Brand:DIGI

MGM240PB22VNA3R
Brand:Silicon Labs

JODY-W374-00B
Brand:u-blox

SAM-M10Q-00B
Brand:u-blox
NORA-W251AWS-00B
Brand:u-blox

9260.NGWG.NV
Brand:Intel

MAYA-W161-00B
Brand:u-blox

453-00084C
Brand:Laird Connectivity

MAYA-W166-00B
Brand:u-blox

ESP32-S3-WROOM-1-N8R8
Brand:Espressif Systems
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






