Manufacturer No:151-04044
Manufacturer:HellermannTyton
Type:Cable Mounts
Description:Cable Mounting & Accessories MAGNET/SIDE MNT J-HOOK 2"
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | HellermannTyton |
| Product Category: | Cable Mounting & Accessories |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Cable Mounts |
| Type: | J-Hook |
| Material: | Steel |
| Width: | 1.32 in |
| Length: | 2 in |
| Brand: | HellermannTyton |
| Height: | 4.18 in |
| Product: | Cable Supports |
| Series: | Magnetic Mounts |
| other: | 25 |
| Subcategory: | Wire & Cable Management |
HOT
TMS-SCE-1/4-2.0-9
Brand:TE Connectivity / Raychem

NB13282001
Brand:TE Connectivity
DWHF-4.5/1.5-0-SP
Brand:TE Connectivity

TMS-SCE-1/8-2.0-2
Brand:TE Connectivity / AMP
170-01161
Brand:HellermannTyton

TMS-SCE-1K-1/8-2.0-4
Brand:TE Connectivity

2437550000
Brand:Weidmuller

TMS-SCE-1-1/2-2.0-4
Brand:TE Connectivity / Raychem

ES-CAP-NO.0-O9-0-40MM
Brand:TE Connectivity / Raychem

5146435
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






