Manufacturer No:GFX-NG750TIL16-5C
Manufacturer:Advantech
Type:Graphics Cards
Description:Video Modules GTX750TI 2G DDR5 PCI-EX16 DVI+HDMI+VGA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Video Modules |
| Product Type: | Graphics Cards |
| Product: | Graphic Cards |
| Video Format Supported: | Blu Ray H.264 MPEG2/4 VC-1 |
| Display Resolution - Pixels: | 4096 x 2160 |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 145 mm x 69 mm |
| Form Factor: | 145 mm x 69 mm |
| Frequency: | 1.02 GHz |
| Installed RAM: | 2 GB |
| Interface Type: | DVI-D HDMI PCIe VGA |
| Maximum Operating Temperature: | + 50 C |
| Memory Type: | GDDR5 |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V 12 V |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOTSKY-QUAD-SYNC2-BLK
Brand:Advantech

B119-4X1-MV
Brand:Tripp Lite

OEM-VRC7016-H
Brand:MaxLinear

PCIe-U304
Brand:ADLINK Technology

B127A-1P0-PH
Brand:Tripp Lite

DVP-7041E
Brand:Advantech
SKY-QUAD-RTX6000-B
Brand:Advantech
21P02J00BA
Brand:Intel

B127M-101-H
Brand:Tripp Lite

PCIe-U308
Brand:ADLINK Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






