Manufacturer No:82380050100
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:
Description:Varistors WE-VEA MOV SMD Array 0508 5VDC 10pF
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Varistors |
| RoHS: | Details |
| Series: | WE-VEA |
| Product: | MOVs |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Voltage Rating AC: | - |
| Voltage Rating DC: | 5 VDC |
| Varistor Voltage: | - |
| Clamping Voltage: | 50 V |
| Diameter: | - |
| Peak Surge Current: | - |
| Surge Energy Rating: | - |
| Capacitance: | 10 pF |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Height: | 0.725 mm |
| Length: | 2 mm |
| other: | 4000 |
| Subcategory: | Varistors |
| Tolerance: | 30 % |
| Width: | 1.2 mm |
HOTTMOV20RP140M
Brand:Littelfuse

V250LA4P
Brand:Littelfuse

V320LT7P
Brand:Littelfuse

V25S550P
Brand:Littelfuse

V25S115P
Brand:Littelfuse

V42MLA1206NH
Brand:Littelfuse

DV300K3225R2
Brand:Bourns

VCAS120648D101DZ
Brand:KYOCERA AVX

V510LA80BP
Brand:Littelfuse

V27CH8T
Brand:Littelfuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






