Manufacturer No:MTFC128GAVATTC-AAT
Manufacturer:Micron Technology
Type:Universal Flash Storage (UFS)
Description:Universal Flash Storage - UFS UFS 1T LFBGA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | Universal Flash Storage - UFS |
| Memory Size: | 128 GB |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Micron |
| Product Type: | Universal Flash Storage (UFS) |
| other: | 1520 |
| Supply Voltage - Max: | 3.3 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.3 V |
HOTSDINFEO4-256G
Brand:SanDisk

MTFC32GASAONS-AIT
Brand:Micron
MTFC512GBCAVHE-WT
Brand:Micron

MTFC64GASAONS-AAT
Brand:Micron
MTFC256GAXAUEA-WT
Brand:Micron

MTFC256GAZAOTD-AIT TR
Brand:Micron
THGJFJT2T85BAT0
Brand:Kioxia America
THGJFJT1E45BATP
Brand:Kioxia America

MTFC128GAVATTC-AIT TR
Brand:Micron
THGJFGT1E45BAIP
Brand:Kioxia America
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






