Manufacturer No:THGAMSG9T24BAIL
Manufacturer:Kioxia
Type:Universal Flash Storage (UFS)
Description:Universal Flash Storage - UFS 64GB e-MMC v5.1
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kioxia |
| Product Category: | Universal Flash Storage - UFS |
| Memory Size: | 64 GB |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 11.5 mm x 13 mm x 0.8 mm |
| Version: | v5.1 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Kioxia America |
| Maximum Data Rate: | 400 Mbps |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product: | e-MMC |
| Product Type: | Universal Flash Storage (UFS) |
| other: | 152 |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
HOTSDINFDO4-512G-V
Brand:SanDisk
SDINFDO4-512G
Brand:SanDisk

MTFC64GAZAOTD-AIT TR
Brand:Micron

THGAF8G8T23BAIL
Brand:Kioxia America

MTFC256GAZAOTD-AIT TR
Brand:Micron
MTFC512GBCAVHE-WT ES TR
Brand:Micron
MTFC512GBCAVHE-WT ES
Brand:Micron

SDINDDH6-128G-I
Brand:SanDisk
THGJFJT0E25BAIP
Brand:Kioxia America
MTFC128GAYAYHF-WT TR
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






