Manufacturer No:14255R-100
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:
Description:Power Transformers 14255R-100 FT-X3 Surface Mount Communication Transformer
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Power Transformers |
| Product: | Transformers |
| Primary Voltage Rating: | 3.3 V |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Primary Winding: | Dual Primary Winding |
| Secondary Winding: | Dual Secondary Winding |
| Length: | 17 mm |
| Width: | 16.5 mm |
| Height: | 12.5 mm |
| Brand: | Renesas / Dialog |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Operating Frequency: | 80 MHz |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Transformers |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Type: | FT-X3 Communication |
HOT
PA0510NL
Brand:Pulse Electronics

78931812523
Brand:Wurth Elektronik
PMS9505.180NLT
Brand:Pulse Electronics

PM2180.011NL
Brand:Pulse Electronics

1382384
Brand:Phoenix Contact

PH9572.211ANLT
Brand:Pulse Electronics

PM2180.089NLT
Brand:Pulse Electronics

750319177
Brand:Wurth Elektronik

HM0068ANLT
Brand:Pulse Electronics

7499311614
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






