Manufacturer No:EF2G103FT-21E059
Manufacturer:Semitec
Type:NTC Thermistors
Description:NTC Thermistors Temp Sensor 10kOhm 3370k 1%
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Semitec |
| Product Category: | NTC Thermistors |
| RoHS: | Details |
| B Parameter: | 3370 K |
| Resistance: | 10 kOhms |
| Tolerance: | 1 % |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Termination Style: | Solder |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 100 C |
| Diameter: | 3 mm |
| Length: | 20 mm |
| B Tolerance: | 1 % |
| Beta Value: | B25/85 |
| Brand: | Semitec |
| Product Type: | NTC Thermistors |
| Subcategory: | Thermistors |
| Type: | NTC |
HOT
B57621C5103J62
Brand:EPCOS / TDK

B57550G1103F000
Brand:EPCOS / TDK

NPPSH103F3T1NA001 REV A
Brand:Littelfuse

ICL-28R
Brand:MEAN WELL

NTCLE400E3502HA
Brand:Vishay / BC Components

NTCLE305E4103SBA
Brand:Vishay / BC Components

MF-LSMF330X-2
Brand:Bourns

NTCLE413E2502H400A
Brand:Vishay / BC Components

B57364S0300M000
Brand:EPCOS / TDK

MF-LSMF200X-2
Brand:Bourns
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






