Manufacturer No:ZFBT-4R2G+
Manufacturer:Mini-Circuits
Type:Coaxial Switches
Description:Coaxial Switches BIAS TEE / SMA / RoHS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Mini-Circuits |
| Product Category: | Coaxial Switches |
| RoHS: | Details |
| Contact Form: | SPST |
| Frequency: | 4.2 GHz |
| Termination Style: | Connector |
| Insertion Loss: | 1.6 dB |
| Isolation: | 20 dB |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Mini-Circuits |
| Illuminated: | Non-Illuminated |
| Illumination Color: | - |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Lamp Type: | - |
| Maximum Operating Temperature: | + 100 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Number of Positions: | 1 Position |
| Product Type: | Coaxial Switches |
| Series: | ZFBT |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Switches |
HOT
435151014845
Brand:Wurth Elektronik

EVP-BL5A8F000
Brand:Panasonic

D2LS-21(20M)
Brand:Omron Electronics

3-140-093
Brand:Schurter

D2GW-SC6L3M
Brand:Omron Electronics

09-410005.1S0012
Brand:EAO
2425578-1
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

D2EW-B02L
Brand:Omron Electronics

09-400005.13305
Brand:EAO

R574G13425
Brand:Radiall
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






