Manufacturer No:TC7SB3157DL6X,(S2E
Manufacturer:Toshiba
Type:Digital Bus Switch ICs
Description:Digital Bus Switch ICs Bus Switch Single 1:2 MUX/DEMUX Vcc:1.65-5.5V
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Toshiba |
| Product Category: | Digital Bus Switch ICs |
| RoHS: | Details |
| On Resistance - Max: | 30 Ohms |
| Operating Supply Voltage: | 1.65 V to 5.5 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Toshiba |
| Pd - Power Dissipation: | 250 mW |
| Product Type: | Digital Bus Switch ICs |
| other: | 10000 |
| Subcategory: | Switch ICs |
| Supply Current - Max: | 100 mA |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.65 V |
HOT
PI4MSD5V9548AZDEX
Brand:Diodes Incorporated

74CBTLV3125BQ-Q10X
Brand:Nexperia

TMUX4051PWRQ1
Brand:Texas Instruments

ADG6412BCPZ-REEL7
Brand:Analog Devices

AP22816AKEWT-7
Brand:Diodes Incorporated

TMUX4052PWRQ1
Brand:Texas Instruments

MAX14523BATA+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MAX14916AFM+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

TPS2080D
Brand:Texas Instruments

TMUX1119DBVR
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






