Manufacturer No:DLA-24D3
Manufacturer:Citel
Type:
Description:Surge Suppressors Data Line Surge Suppressor 24V 1 Pair (2 wire+ shield + Gnd)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Citel |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Series: | DLA |
| Mounting Style: | DIN Rail |
| Product: | Industrial Protection Devices |
| Type: | Data Line |
| For Use With: | Photovoltaic |
| Voltage Rating: | 24 VDC |
| Current Rating: | 300 mA |
| Termination Style: | Screw |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Brand: | Citel |
| Flammability Rating: | UL 94 V-0 |
| Height: | 90 mm |
| Length: | 65 mm |
| other: | 8 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Tradename: | CITEL |
| Width: | 13 mm |
| Part # Aliases: | 6403011 |
| Unit Weight: | 5 oz |
HOT
LTC4364IMS-1#PBF
Brand:Analog Devices

2907918
Brand:Phoenix Contact
MSP-VM24
Brand:Citel

2908204
Brand:Phoenix Contact

SPD2-550-3P0-R
Brand:Littelfuse

1202-120S
Brand:Bourns

MJ8-POE-A
Brand:Citel

TBU-CA065-050-WH-Q
Brand:Bourns

DS220S-24DC
Brand:Citel
B480-12D3
Brand:Citel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






