Manufacturer No:AN2.112HHS.00322
Manufacturer:Apacer
Type:USB Flash Drives
Description:USB Flash Drives Industrial USB3.1 BICS5 3D-TLC 128GB ET
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Apacer |
| Product Category: | USB Flash Drives |
| Product: | USB 3.2 |
| Memory Size: | 128 GB |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 56.05 mm x 18 mm x 8.5 mm |
| Brand: | Apacer |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | USB Flash Drives |
| Series: | UV110-UFD5 |
| other: | 30 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Supply Current - Max: | 220 mA |
| Sustained Read: | 270 MB/s |
| Sustained Write: | 180 MB/s |
HOT
AN2.112JGG.00422
Brand:Apacer

A52.255JGA.008EM
Brand:Apacer

AE2.255JGC.005EM
Brand:Apacer

SSDPF2KX076T1N1
Brand:Solidigm

APHA008GAK0EG-3TM
Brand:Apacer

A82.259HYC.002F8
Brand:Apacer

AN2.112HHG.00118
Brand:Apacer

A72.25CHGA.002ES
Brand:Apacer

SDBPNTY-256G
Brand:SanDisk

B92.945KGU.00202
Brand:Apacer
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






