Manufacturer No:TCP-2-10+
Manufacturer:Mini-Circuits
Type:Signal Conditioning
Description:Signal Conditioning PWR SPLTR CMBD / SM / RoHS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Mini-Circuits |
| Product Category: | Signal Conditioning |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Signal Conditioning |
| Product: | Splitter Filter Modules |
| Frequency Range: | 5 MHz to 1 GHz |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 4.06 mm x 3.81 mm x 4.06 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | TCP |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Mini-Circuits |
| Insertion Loss: | 0.5 dB |
| Mounting: | SMD/SMT |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Filters |
| Type: | 2-Way |
| Unit Weight: | 0.071373 oz |
HOT
BFHK-3142+
Brand:Mini-Circuits

QPQ4900TR7
Brand:Qorvo

BFHK-7851+
Brand:Mini-Circuits

BFHK-1252+
Brand:Mini-Circuits
BFCQ-1892+
Brand:Mini-Circuits

RLP-83+
Brand:Mini-Circuits

MTY2-243+
Brand:Mini-Circuits

LFCG-3700+
Brand:Mini-Circuits

BPF-A1140+
Brand:Mini-Circuits
B39662B8385L210
Brand:RF360
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






