Manufacturer No:W74M12JWSSIQ
Manufacturer:Winbond
Type:Security ICs / Authentication ICs
Description:Security ICs / Authentication ICs Security Authentication spiFlash 1.8V 128M-bit
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Winbond |
| Product Category: | Security ICs / Authentication ICs |
| RoHS: | Details |
| Supply Voltage - Max: | 1.95 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.7 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Interface Type: | SPI |
| Brand: | Winbond |
| Maximum Clock Frequency: | 104 MHz |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Security ICs / Authentication ICs |
| Series: | W74M12JW |
| other: | 270 |
| Subcategory: | Security ICs / Authentication ICs |
| Tradename: | SpiFlash |
| Unit Weight: | 0.080231 oz |
HOT
ATECC608B-SSHCZ-B
Brand:Microchip Technology

DS28C39Q+U
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

DS28E16Q+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

ATECC608B-MAVDA-T
Brand:Microchip Technology

SLB9673AU20FW2610XTMA1
Brand:Infineon Technologies

DS2401P+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
DS28E16GA+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SHA104-MAVDA-T
Brand:Microchip Technology
ST33HTPH2X32AHD5
Brand:STMicroelectronics

ATSHA204A-SSHDA-T
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






