Manufacturer No:AT97SC3205T-U3A1C-20
Manufacturer:Microchip
Type:Security ICs / Authentication ICs
Description:Security ICs / Authentication ICs FF Ind I2C TPM 4.4mm TSSOP SEK
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Microchip |
| Product Category: | Security ICs / Authentication ICs |
| RoHS: | Details |
| Data Bus Width: | 8 bit |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | TSSOP-28 |
| Interface Type: | I2C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Microchip Technology |
| Maximum Clock Frequency: | 400 kHz |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Product Type: | Security ICs / Authentication ICs |
| Series: | AT97SC3205T |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Security ICs / Authentication ICs |
| Unit Weight: | 0.006737 oz |
HOT
SLS32AIA010MKUSON10XTMA2
Brand:Infineon Technologies

ATAES132A-SHEQ-T
Brand:Microchip Technology

ATAES132A-MAHEQ-S
Brand:Microchip Technology
SHA104-SSVDA-T
Brand:Microchip Technology

ATECC608B-MAHCZ-S
Brand:Microchip Technology

ATECC608A-MAHDA-S
Brand:Microchip Technology

DS28E15P+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

ATSHA204A-STUCZ-T
Brand:Microchip Technology

DS2401-SL+T&R
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

AT97SC3205T-G3M4C-10
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






