Manufacturer No:SLS32AIA010MKUSON10XTMA2
Manufacturer:Infineon
Type:Security ICs / Authentication ICs
Description:Security ICs / Authentication ICs
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Infineon |
| Product Category: | Security ICs / Authentication ICs |
| RoHS: | Details |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.62 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | USON-10 |
| Interface Type: | I2C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Infineon Technologies |
| Maximum Clock Frequency: | 1 MHz |
| Operating Supply Current: | 14 mA |
| Product Type: | Security ICs / Authentication ICs |
| Series: | Trust M |
| other: | 4000 |
| Subcategory: | Security ICs / Authentication ICs |
| Supply Current - Max: | 14 mA |
| Tradename: | OPTIGA |
| Type: | Security Controller |
| Part # Aliases: | SLS32AIA010MK USON10 SP005542199 |
HOT
DS2476Q+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

AT97SC3205T-G3M4C20B
Brand:Microchip Technology

DS2477Q+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

AT97SC3204-X2M6-00
Brand:Microchip Technology

ATECC608A-MAHDA-S
Brand:Microchip Technology

SE050C1HQ1/Z01SCZ
Brand:NXP Semiconductors

SLB9645TT12FW13333XUMA2
Brand:Infineon Technologies

ATECC608B-SSHDA-T
Brand:Microchip Technology

DS2401Z+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

ATAES132A-MAHER-S
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






