Manufacturer No:70V25L25PFGI
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:SRAM
Description:SRAM 8Kx16 3.3V DUAL- PORT RAM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | SRAM |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 128 kbit |
| Organization: | 8 k x 16 |
| Access Time: | 25 ns |
| Maximum Clock Frequency: | - |
| Interface Type: | Parallel |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 3 V |
| Supply Current - Max: | 180 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | TQFP-100 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 1.4 mm |
| Length: | 14 mm |
| Memory Type: | SDR |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | SRAM |
| Series: | 70V25 |
| other: | 45 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Type: | Asynchronous |
| Width: | 14 mm |
| Part # Aliases: | IDT70V25L25PFGI 70V25 |
| Unit Weight: | 0.023175 oz |
HOT
23LC1024-I/SN
Brand:Microchip Technology

23K256-I/ST
Brand:Microchip Technology

23K256-E/P
Brand:Microchip Technology

23LCV512-I/ST
Brand:Microchip Technology

CY7C1353G-100AXC
Brand:Infineon Technologies

GS832236AD-150I
Brand:GSI Technology

RMLV3216AGSD-5S2#AA0
Brand:Renesas Electronics

23A1024-I/SN
Brand:Microchip Technology

CY7C1470BV33-200BZXI
Brand:Infineon Technologies

23LC512-I/P
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






