Manufacturer No:GS82582Q19GE-333I
Manufacturer:GSI Technology
Type:SRAM
Description:SRAM 1.5/1.8V 16M x 18 288M
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | GSI Technology |
| Product Category: | SRAM |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 288 Mbit |
| Organization: | 16 M x 18 |
| Maximum Clock Frequency: | 333 MHz |
| Interface Type: | Parallel |
| Supply Voltage - Max: | 1.9 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.7 V |
| Supply Current - Max: | 1.02 A |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | BGA-165 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | GSI Technology |
| Memory Type: | DDR |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | SRAM |
| Series: | GS82582Q19GE |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Tradename: | SigmaQuad-II+ |
| Type: | SigmaQuad-II+ B2 |
HOT
CY7C1361KVE33-133AXM
Brand:Infineon Technologies

CY7C109D-10ZXI
Brand:Infineon Technologies

GS8640Z18GT-250I
Brand:GSI Technology

RMWV6416AGSA-5S2#AA0
Brand:Renesas Electronics

71024S12TYG8
Brand:Renesas Electronics

CY62167G30-45ZXI
Brand:Infineon Technologies

GS82583ET36GK-675I
Brand:GSI Technology

71V416L12BEGI8
Brand:Renesas Electronics

RMLV0408EGSA-4S2#AA1
Brand:Renesas Electronics

CY7C1345G-100AXIT
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






