Manufacturer No:E9321A
Manufacturer:Keysight
Type:RF Test Equipment
Description:RF Test Equipment Peak and average Power Sensor 50 MHz to 6 GHz 300 kHz bandwidth
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Keysight |
| Product Category: | RF Test Equipment |
| RoHS: | Details |
| Equipment Type: | RF Power Meters |
| Frequency Range: | 50 MHz to 60 GHz |
| Brand: | Keysight |
| Height: | 30 mm |
| Length: | 150 mm |
| Product Type: | RF Test Equipment |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Test Equipment |
| Width: | 38 mm |
HOT
8485D
Brand:Keysight

U2000H
Brand:Keysight

U2062XA
Brand:Keysight

L2051XA
Brand:Keysight
P9372B/001
Brand:Keysight

PicoVNA 108
Brand:Pico Technology

N1923A
Brand:Keysight

L2067XA
Brand:Keysight

N8486AQ
Brand:Keysight

N1911A
Brand:Keysight
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






