Manufacturer No:RFP3006
Manufacturer:B&K Precision
Type:RF Test Equipment
Description:RF Test Equipment 6 GHz RF Power Sensor Real-Time
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | B&K Precision |
| Product Category: | RF Test Equipment |
| RoHS: | Details |
| Equipment Type: | RF Power Sensors |
| Frequency Range: | 50 MHz to 6 GHz |
| Brand: | B&K Precision |
| Cable Type: | North American Power Cord Included |
| Height: | 1.7 in |
| Length: | 5.7 in |
| Product Type: | RF Test Equipment |
| Series: | RFP3000 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Test Equipment |
| Width: | 1.7 in |
HOT
N8482B
Brand:Keysight

U8481A
Brand:Keysight

L2056XA
Brand:Keysight

U8485A
Brand:Keysight

U2049XA
Brand:Keysight

V8486A
Brand:Keysight

8485D
Brand:Keysight

85091D/0DC/A6J
Brand:Keysight

FLC-2FT-SMSM+
Brand:Mini-Circuits

E4413A
Brand:Keysight
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






