Manufacturer No:N1911A
Manufacturer:Keysight
Type:RF Test Equipment
Description:RF Test Equipment Power Meter - P-series single channel
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Keysight |
| Product Category: | RF Test Equipment |
| RoHS: | Details |
| Equipment Type: | RF Power Meters |
| Frequency Range: | 47 Hz to 63 Hz |
| Brand: | Keysight |
| Height: | 88.5 mm |
| Length: | 348.3 mm |
| Product Type: | RF Test Equipment |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Test Equipment |
| Width: | 212.6 mm |
HOT
N8482A
Brand:Keysight

L2051XA
Brand:Keysight

U2057XA
Brand:Keysight

N1923A
Brand:Keysight

U2001A
Brand:Keysight

N1922A
Brand:Keysight

CHK-NON-F
Brand:Pico Technology

FLC-4FT-SMSM+
Brand:Mini-Circuits

85091D/A6J
Brand:Keysight

U8485A
Brand:Keysight
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






