Manufacturer No:U2001A
Manufacturer:Keysight
Type:RF Test Equipment
Description:RF Test Equipment USB Sensor 10MHz-6GHz
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Keysight |
| Product Category: | RF Test Equipment |
| RoHS: | Details |
| Equipment Type: | RF Power Meters |
| Frequency Range: | 10 MHz to 6 GHz |
| Brand: | Keysight |
| Cable Type: | USB 2.0 Type A |
| Height: | 35.9 mm |
| Length: | 163.75 mm |
| Product Type: | RF Test Equipment |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Test Equipment |
| Width: | 46 mm |
HOTP9377B/001
Brand:Keysight

L2065XA
Brand:Keysight

N1914A/005/101/903
Brand:Keysight

FLC-2FT-SMSM+
Brand:Mini-Circuits
U2022XA
Brand:Keysight

N8481H
Brand:Keysight

U2065XA
Brand:Keysight

U2000A+303
Brand:Keysight

L2057XA
Brand:Keysight

8478B
Brand:Keysight
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






