Manufacturer No:LT12010T0050JBK
Manufacturer:KYOCERA AVX
Type:High Frequency/RF Resistors
Description:RF Resistors 50 Ohm 30W 5% 0Hz - 4GHz
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | KYOCERA AVX |
| Product Category: | RF Resistors |
| RoHS: | Details |
| Series: | LT1 |
| Resistance: | 50 Ohms |
| Power Rating: | 30 W |
| Tolerance: | 5 % |
| Temperature Coefficient: | 150 PPM / C |
| Frequency: | 4 GHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Packaging: | Tray |
| Application: | High Frequency |
| Brand: | KYOCERA AVX |
| Features: | - |
| Product Type: | High Frequency/RF Resistors |
| Subcategory: | Resistors |
| Termination Style: | SMD Leaded |
| Unit Weight: | 0.162437 oz |
HOT
TVC1206CT-50R0JN-2STR
Brand:Vishay / Barry Industries
TVC3737CT-50R0JN-2T-04
Brand:Vishay / Barry Industries

C16A50Z4
Brand:Anaren

CH02016-50RGFTA
Brand:Vishay / Sfernice

FC0603E50R0BTBST1
Brand:Vishay / Thin Film

CZ13737T0050GTR
Brand:KYOCERA AVX

CH0603-100RJNTA
Brand:Vishay / Sfernice

CH0402-18RJFPA
Brand:Vishay / Sfernice

FT10975N0050J03
Brand:KYOCERA AVX

CH0603-10RJFTA
Brand:Vishay / Sfernice
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






