Manufacturer No:7032-9435
Manufacturer:Amphenol
Type:RF Cable Assemblies
Description:RF Cable Assemblies FLCA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | RF Cable Assemblies |
| RoHS: | Details |
| Connector A Series: | SMPM |
| Connector A Gender: | Jack (Female) |
| Connector A Body Style: | Right Angle |
| Connector B Series: | 2.92 mm |
| Connector B Gender: | Plug (Male) |
| Connector B Body Style: | Straight |
| Cable Length: | 3 in |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Maximum Frequency: | 33 GHz |
| Cable Type: | 0.047 SuperFlex Coax |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Amphenol / SV Microwave |
| Connector A Polarity: | Normal |
| Connector B Polarity: | Normal |
| Product Type: | RF Cable Assemblies |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Cable Assemblies |
HOT
095-825-120-006
Brand:Amphenol RF

CON292003-2-G
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies
FM1-NZRP-PCB-1
Brand:Amphenol RF
AD-N10JNJ-1
Brand:Amphenol RF
CGM-1100-NM-SMM-10
Brand:Midwest Microwave / Cinch Connectivity Solutions

095-850-301-012
Brand:Amphenol RF

EZ-PT047-MSMPF-DS
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

082-209-1006-BC
Brand:Amphenol RF
CGM-1060-SM-MCM-09
Brand:Midwest Microwave / Cinch Connectivity Solutions

095-850-302M100
Brand:Amphenol RF
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






