Manufacturer No:ADP-NM-NF-R-W
Manufacturer:TE Connectivity
Type:RF Adapters - In Series
Description:RF Adapters - In Series Right Angle N Male to N Female
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | RF Adapters - In Series |
| RoHS: | Details |
| RF Series: | N |
| Side 1 Gender: | Plug (Male) |
| Side 1 Polarity: | Normal |
| Side 2 Gender: | Jack (Female) |
| Side 2 Polarity: | Normal |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Maximum Frequency: | 12 GHz |
| Body Material: | Brass |
| Contact Plating: | Gold |
| Body Style: | Right Angle |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TE Connectivity / Linx Technologies |
| Contact Material: | Brass |
| Frequency Range: | 0 Hz to 12 GHz |
| Mating Cycles: | 500 Cycles |
| Minimum Frequency: | 0 Hz |
| Orientation: | Right Angle |
| Product Type: | RF Adapters - In Series |
| Side 1 RF Series: | N |
| Side 2 RF Series: | N |
| other: | 1 |
| Subcategory: | RF Adapters |
HOT
901-10385-EE
Brand:Amphenol RF

095-902-589M200
Brand:Amphenol RF

CON292003
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

CON292003-1-G
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

901-10784
Brand:Amphenol RF
3211-40170
Brand:Amphenol / SV Microwave
082-6556-BC
Brand:Amphenol
1129-4006
Brand:Amphenol / SV Microwave

CON292003-2-G
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies
FM1-NBRP-PCB-1
Brand:Amphenol RF
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






