Manufacturer No:4748.0300
Manufacturer:Schurter
Type:Power Outlet Strips
Description:Power Outlet Strips 4748 MINIBLOC cable UK 4 out 10A 70deg
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Schurter |
| Product Category: | Power Outlet Strips |
| RoHS: | Details |
| Product: | Power Outlet Strips |
| Number of Outlets: | 4 Outlet |
| Cord Length: | 2 m |
| Mounting Style: | Wall Mount |
| Current Rating: | 10 A |
| Data Line Protection: | Not Protected |
| Brand: | Schurter |
| Product Type: | Power Outlet Strips |
| Region: | United Kingdom |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Power Condition |
| Unit Weight: | 5.820204 oz |
HOT
1301350246
Brand:Molex

1301370010
Brand:Molex

130143-0153
Brand:Molex

TLP712
Brand:Tripp Lite

1301530054
Brand:Molex

1581T4
Brand:Hammond Manufacturing

1582T8E1BK
Brand:Hammond Manufacturing

P4GC
Brand:APC by Schneider Electric

DAP4BC-G0
Brand:Panduit

1301370241
Brand:Molex
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






