Manufacturer No:IEC5
Manufacturer:Wiremold
Type:Power Outlet Strips
Description:Power Outlet Strips 5 OUT NO CORD 220V CKT BRKR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wiremold |
| Product Category: | Power Outlet Strips |
| RoHS: | Details |
| Color: | Gray |
| Number of Outlets: | 5 Outlet |
| Cord Length: | No Cord |
| Body Length: | 11 in |
| Voltage Rating: | 250 VAC |
| Current Rating: | 10 A |
| Data Line Protection: | Not Protected |
| Brand: | Wiremold |
| Cable Type: | SO Cord |
| Connector - AC Output: | IEC 320-C13 |
| Product Type: | Power Outlet Strips |
| Region: | North America |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Condition |
| Part # Aliases: | 78677610090 |
| Unit Weight: | 1.350 lbs |
HOT
TLP602
Brand:Tripp Lite

1301430086
Brand:Molex

1301530054
Brand:Molex

1301530126
Brand:Molex

1584C6S20
Brand:Hammond Manufacturing

1301530089
Brand:Molex

1301370241
Brand:Molex

1301530033
Brand:Molex

1301360043
Brand:Molex

1301370013
Brand:Molex
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






