Manufacturer No:58312-1353
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules RIGrunner 4005i
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 13.8 V |
| Output Voltage: | 12 V |
| Output Current: | 40 A |
| Brand: | CCS |
| Dimensions: | 8 in x 1.5 in x 5 in |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
FXX450WDCPDB
Brand:Intel
TPSM63603EXTRDHR
Brand:Texas Instruments

410-293-B
Brand:Digilent

58307-1035
Brand:CCS

DFR0929
Brand:DFRobot

PRFE21000031
Brand:Olmatic

MM04
Brand:Apex Microtechnology

2157
Brand:Tinkerforge

CS-CIRCUITSETUP-02
Brand:Crowd Supply
RAA2100404GLG#MD0
Brand:Renesas / Intersil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






