Manufacturer No:2432409-2
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Power Line Filters
Description:Power Line Filters RPQ-3-2.4
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Power Line Filters |
| RoHS: | Details |
| Filter Type: | EMI/EMC Filter |
| Voltage Rating: | 480 VAC |
| Current Rating: | 2.4 A |
| Mounting Style: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Connector |
| Operating Frequency: | 50 Hz 60 Hz |
| Brand: | TE Connectivity / Corcom |
| Height: | 118 mm |
| Inductance: | 12.23 mH |
| Maximum Operating Temperature: | + 100 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 45 C |
| Product Type: | Power Line Filters |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Condition |
| Width: | 67.5 mm |
HOT
3-137-005
Brand:Schurter

3-134-827
Brand:Schurter

2405081-1
Brand:TE Connectivity / Corcom

3-137-011
Brand:Schurter

25KEBS6AFPD
Brand:TE Connectivity / Corcom

2432409-2
Brand:TE Connectivity / Corcom

FN3288HVIT-230-40-C34-R60
Brand:Schaffner

1-2405082-3
Brand:TE Connectivity / Corcom

FN3288-230-40-C21-R65
Brand:Schaffner

M-FIAM9HG1
Brand:Vicor
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






