Manufacturer No:M-FIAM9HG1
Manufacturer:Vicor
Type:Power Line Filters
Description:Power Line Filters FIAM9 "H" M28 18A LPG SLOT ROH
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Vicor |
| Product Category: | Power Line Filters |
| RoHS: | Details |
| Filter Type: | EMI Filter |
| Voltage Rating: | 10 VDC to 36 VDC |
| Current Rating: | 18 A |
| Mounting Style: | Through Hole |
| Termination Style: | Solder Pin |
| Leakage Current: | - |
| Approvals: | CE |
| Operating Frequency: | - |
| Brand: | Vicor |
| Capacitance: | 330 uF to 1000 uF |
| Height: | 12.7 mm |
| Length: | 57.91 mm |
| Product Type: | Power Line Filters |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Condition |
| Width: | 55.88 mm |
| Unit Weight: | 0.116404 oz |
HOT
2405077-9
Brand:TE Connectivity / Corcom

3-137-008
Brand:Schurter

2432409-1
Brand:TE Connectivity / Corcom

3-137-021
Brand:Schurter

1-2405077-0
Brand:TE Connectivity / Corcom

2405077-6
Brand:TE Connectivity / Corcom

50KEBS6BFPD
Brand:TE Connectivity / Corcom

3-137-018
Brand:Schurter

2432409-9
Brand:TE Connectivity / Corcom

1-2405081-4
Brand:TE Connectivity / Corcom
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






