Manufacturer No:B84110A0000A020
Manufacturer:TDK
Type:Power Line Filters
Description:Power Line Filters 2A 250V 2-LINE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Power Line Filters |
| RoHS: | Details |
| Filter Type: | 1-Phase EMI/EMC Filter |
| Voltage Rating: | 250 VAC 250 VDC |
| Current Rating: | 2 A |
| Mounting Style: | Through Hole |
| Termination Style: | Solder Pin |
| Leakage Current: | 369 uA |
| Approvals: | UL CSA IEC/EN |
| Series: | B84110A |
| Packaging: | Bulk |
| Operating Frequency: | 50 Hz 60 Hz |
| Brand: | EPCOS / TDK |
| Height: | 23 mm |
| Inductance: | 5.6 mH |
| Length: | 56 mm |
| Product Type: | Power Line Filters |
| other: | 165 |
| Subcategory: | Power Condition |
| Width: | 30 mm |
| Part # Aliases: | B84110AA20 |
HOT
3-134-821
Brand:Schurter

1-2405077-6
Brand:TE Connectivity / Corcom

M-FIAM9HG1
Brand:Vicor

3-134-833
Brand:Schurter

1-2432409-8
Brand:TE Connectivity / Corcom

3-137-021
Brand:Schurter

2405077-1
Brand:TE Connectivity / Corcom

2405077-9
Brand:TE Connectivity / Corcom

3-137-016
Brand:Schurter

3-134-831
Brand:Schurter
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






