Manufacturer No:1-2405082-8
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Power Line Filters
Description:Power Line Filters 320 AHV D FP
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Power Line Filters |
| RoHS: | Details |
| Filter Type: | 3-Phase High Performance EMI Filter |
| Voltage Rating: | 760 VAC |
| Current Rating: | 320 A |
| Mounting Style: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Busbar |
| Leakage Current: | 6 mA |
| Approvals: | UL CSA |
| Series: | AHV |
| Operating Frequency: | 50 Hz 60 Hz |
| Brand: | TE Connectivity / Corcom |
| Height: | 120 mm |
| Length: | 300 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Product Type: | Power Line Filters |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Condition |
| Width: | 210 mm |
HOT
3-137-026
Brand:Schurter

3-134-832
Brand:Schurter

B84113C0000B110
Brand:EPCOS / TDK

2405082-6
Brand:TE Connectivity / Corcom

30KEPS10BBSW
Brand:TE Connectivity / Corcom

3-137-011
Brand:Schurter

3-137-015
Brand:Schurter

3-137-000
Brand:Schurter

FN3288HVIT-230-40-C34-R60
Brand:Schaffner

B84143C0250S250
Brand:EPCOS / TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






