Manufacturer No:B84143C0160S251
Manufacturer:TDK
Type:Power Line Filters
Description:Power Line Filters 3-LINE FILTER 160A 440/760V
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Power Line Filters |
| RoHS: | Details |
| Filter Type: | 3-Line EMC Filter |
| Voltage Rating: | 440 VAC 760 VAC |
| Current Rating: | 160 A |
| Mounting Style: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Busbar |
| Leakage Current: | 46 mA |
| Series: | B84143C |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | EPCOS / TDK |
| Height: | 120 mm |
| Length: | 350 mm |
| Product Type: | Power Line Filters |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Condition |
| Width: | 240 mm |
| Part # Aliases: | B84143C160S251 |
HOT
1-2405077-4
Brand:TE Connectivity / Corcom

3-2432409-2
Brand:TE Connectivity / Corcom

10KESS1BFPWDM
Brand:TE Connectivity / Corcom

FN5420-2.3-88-E0XXT
Brand:Schaffner

RSEN-2020D
Brand:TDK-Lambda

FN3288-230-40-C35-R65
Brand:Schaffner

2405081-4
Brand:TE Connectivity / Corcom

B84143C0400S250
Brand:EPCOS / TDK

50KEBS6AFPDVM
Brand:TE Connectivity / Corcom
B84299D2160E001
Brand:EPCOS / TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






