Manufacturer No:CLA4609-086LF
Manufacturer:Skyworks
Type:PIN Diodes
Description:PIN Diodes .6pF -40C +150C Thrshld Lvl +38 dBm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Skyworks |
| Product Category: | PIN Diodes |
| RoHS: | Details |
| Vr - Reverse Voltage: | 250 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.6 pF |
| Maximum Series Resistance @ Maximum IF: | 1.5 Ohms |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Minimum Operating Frequency: | 10 MHz |
| Maximum Operating Frequency: | 6 GHz |
| Package / Case: | QFN-3 |
| Series: | CLA4609 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Skyworks Solutions Inc. |
| Carrier Life: | 1.1 ns |
| Maximum Series Resistance @ Minimum IF: | 1.5 Ohms |
| Pd - Power Dissipation: | 3 W |
| Product Type: | PIN Diodes |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Diodes & Rectifiers |
| Technology: | Si |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Unit Weight: | 0.005046 oz |
HOT
BAR 74 E6327
Brand:Infineon Technologies

CLA4605-085LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.
MA4P7418-1072T
Brand:MACOM
MSWSH-020-30
Brand:MACOM
MADP-000907-14020P
Brand:MACOM

MADL-011052-14280W
Brand:MACOM

CLA4608-085LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.

SMP1340-040LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.
MA4P7441F-1091T
Brand:MACOM
SMP1307-003LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






