Manufacturer No:VS-C20ET07T-M3
Manufacturer:Vishay
Type:PIN Diodes
Description:PIN Diodes Si CARBIDE DIODE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Vishay |
| Product Category: | PIN Diodes |
| RoHS: | Details |
| Vr - Reverse Voltage: | 650 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 105 pF |
| If - Forward Current: | 20 A |
| Vf - Forward Voltage: | 1.7 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 175 C |
| Mounting Style: | Through Hole |
| Package / Case: | TO-220AC-2 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Vishay Semiconductors |
| Configuration: | Single |
| Ir - Reverse Current: | 100 uA |
| Pd - Power Dissipation: | 119 W |
| Product Type: | PIN Diodes |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Diodes & Rectifiers |
| Technology: | SiC |
| Type: | PIN Schottky Diode |
HOT
SMP1331-040LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.

BBY5602VH6327XTSA1
Brand:Infineon Technologies

MMP4405-GM2
Brand:Microchip Technology

MA4P7102F-1072T
Brand:MACOM

BAP65-02,115
Brand:NXP Semiconductors
MADL-000011-13880G
Brand:MACOM

MA4P4006F-1091T
Brand:MACOM

MA4P7447ST-287T
Brand:MACOM

BAP64LX,315
Brand:NXP Semiconductors
SMP1304-027LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






