Manufacturer No:BAP70Q,125
Manufacturer:NXP
Type:PIN Diodes
Description:PIN Diodes QUAD PIN DIODE ATTENUATOR
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | NXP |
| Product Category: | PIN Diodes |
| RoHS: | Details |
| Vr - Reverse Voltage: | 50 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.3 pF |
| If - Forward Current: | 100 mA |
| Vf - Forward Voltage: | 950 mV |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | TSOP-5 |
| Series: | BAP70Q |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | NXP Semiconductors |
| Product Type: | PIN Diodes |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Diodes & Rectifiers |
| Technology: | Si |
| Part # Aliases: | 934064657125 |
| Unit Weight: | 0.000371 oz |
HOTSMP1307-003LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.
SMMD840-SOD323
Brand:MACOM

MA4P506-1072T
Brand:MACOM
MSW2031-203
Brand:MACOM

SMP1325-085LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.
MA4L062-134
Brand:MACOM

MMP4405-GM2
Brand:Microchip Technology
MADL-000011-13880G
Brand:MACOM

SMP1302-085LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.

SMP1371-087LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






