Manufacturer No:MADP-007433-0287DT
Manufacturer:MACOM
Type:PIN Diodes
Description:PIN Diodes Ls = 1.4nH SOT-23 Series Tee Reverse
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | MACOM |
| Product Category: | PIN Diodes |
| RoHS: | Details |
| Vr - Reverse Voltage: | 75 V |
| Maximum Diode Capacitance: | 0.35 pF |
| Maximum Series Resistance @ Maximum IF: | 1.5 Ohms |
| If - Forward Current: | 150 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 65 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Minimum Operating Frequency: | 25 MHz |
| Maximum Operating Frequency: | 2.5 GHz |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOT-23 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | MACOM |
| Carrier Life: | 0.2 us |
| Configuration: | Series Tee Reverse |
| Pd - Power Dissipation: | 250 mW |
| Product Type: | PIN Diodes |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Diodes & Rectifiers |
| Technology: | Si |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Unit Weight: | 0.000282 oz |
HOT
VS-C16CP07L-M3
Brand:Vishay Semiconductors

MML4403-GM2
Brand:Microchip Technology

MADP-000402-12530P
Brand:MACOM

MA4P7002F-1072T
Brand:MACOM

MA4P505-1072T
Brand:MACOM

MA4P7102F-1072T
Brand:MACOM
MA4PK3000
Brand:MACOM

SMP1330-040LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.

SMP1302-040LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.
SMP1304-027LF
Brand:Skyworks Solutions Inc.
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






