Manufacturer No:B7A-T6C6
Manufacturer:Omron
Type:Other Modules
Description:Other Modules 16 PT PNP +/ COM 3MS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Omron |
| Product Category: | Other Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Transistor I/O Link Module - Inputs |
| Interface Type: | 2-Wire |
| Operating Supply Voltage: | 12 V to 24 V |
| Brand: | Omron Automation and Safety |
| Description/Function: | PNP compatible input logic |
| Maximum Operating Temperature: | + 55 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Product Type: | Other Modules |
| Series: | B7A |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Part # Aliases: | B7AT6C6 |
| Unit Weight: | 5.643834 oz |
HOT3254C16IXS
Brand:Microchip Technology

2293700-R
Brand:Microchip Technology

05-50075-01
Brand:Broadcom / Avago

1160761001
Brand:Weidmuller

B7A-T6C6
Brand:Omron Automation and Safety
2293600-R
Brand:Microchip Technology
PCM-23U1DG-CE
Brand:Advantech

LPE35004-M2
Brand:Broadcom / Avago

PCI-8134A
Brand:ADLINK Technology
05-50075-00
Brand:Broadcom / Avago
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






