Manufacturer No:DLP-IOR4
Manufacturer:DLP Design
Type:Other Modules
Description:Other Modules RELAY MOD 4 LATCHING RELAYS USB A CBL 6
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | DLP Design |
| Product Category: | Other Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Latching Relays |
| Interface Type: | USB |
| Operating Supply Voltage: | 220 V |
| Brand: | DLP Design |
| Description/Function: | USB based latching relay modules |
| Dimensions: | 104 mm x 24.4 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Product Type: | Other Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Unit Weight: | 3.668492 oz |
HOT
2293200-R
Brand:Microchip Technology

TPM-IN03-R10
Brand:IEI

PXI-7931
Brand:ADLINK Technology

P2-EC32MB
Brand:Parallax
05-50113-00
Brand:Broadcom / Avago

B54324D5120A140
Brand:EPCOS / TDK

2295100-R
Brand:Microchip Technology

50010R-10
Brand:Renesas / Dialog
2279800-R
Brand:Microchip Technology

B7A-T10M2
Brand:Omron Automation and Safety
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






