Manufacturer No:TLP3431(TP,F
Manufacturer:Toshiba
Type:MOSFET Output Optocouplers
Description:MOSFET Output Optocouplers Photorelay Voff=20V Ion=0.45A Ron=1.2Ohm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Toshiba |
| Product Category: | MOSFET Output Optocouplers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | VSON-4 |
| Output Type: | Photo MOSFET |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Isolation Voltage: | 500 Vrms |
| If - Forward Current: | 10 mA |
| Output Current: | - |
| Vf - Forward Voltage: | 1.27 V |
| Vr - Reverse Voltage: | 5 V |
| Pd - Power Dissipation: | - |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 110 C |
| Series: | TLP3431 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Toshiba |
| Fall Time: | - |
| Product Type: | MOSFET Output Optocouplers |
| Rise Time: | - |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Optocouplers |
| Unit Weight: | 0.000353 oz |
HOT
VOMA618A-X001T
Brand:Vishay Semiconductors

VO617A-4X016
Brand:Vishay Semiconductors

NCD57540DWKR2G
Brand:onsemi
NCP51561DBDWR2G
Brand:onsemi

TLP5705H(D4TP4,E
Brand:Toshiba

TLP3910(C20-TP,E
Brand:Toshiba

UCC21737QDWRQ1
Brand:Texas Instruments

UCC21755QDWRQ1
Brand:Texas Instruments

VOA300-EF-X017T
Brand:Vishay Semiconductors

RV1S9061ACCSP-10YC#SC0
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






