Manufacturer No:DR2X2K7_INVAR_RGB_V6
Manufacturer:ams OSRAM
Type:Image Sensors
Description:Image Sensors DR2X2K7_INVAR_RGB_V6 FT SE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ams OSRAM |
| Product Category: | Image Sensors |
| RoHS: | Details |
| Type: | Area Scan Sensor |
| Color Sensing: | RGB |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Resolution: | 2 kilopixels |
| Pixel Size - W x H: | 7 um x 7 um |
| Package / Case: | LCC-90 |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | ams OSRAM |
| Product Type: | Image Sensors |
| Series: | Dragster |
| other: | 2 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 3.4 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.2 V |
| Part # Aliases: | 301720008 Q65114A3359 |
HOTVEML7700-TT
Brand:Vishay Semiconductors

TMD37193M
Brand:ams OSRAM

TSL25911FN
Brand:ams OSRAM
Q20-2NLP-Q
Brand:Banner Engineering

TSL25203M
Brand:ams OSRAM

B5W-DB11A1-A-1
Brand:Omron Electronics

AEDR-8710-102
Brand:Broadcom / Avago

VEML3328SL
Brand:Vishay Semiconductors

STHS34PF80TR
Brand:STMicroelectronics

TCD2564DG(Z,2C)
Brand:Toshiba
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






