Manufacturer No:TCD2565BFG(Z,T,C)
Manufacturer:Toshiba
Type:Image Sensors
Description:Image Sensors CCD Linear Image Sensor -Color & B/W- 5400x4
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Toshiba |
| Product Category: | Image Sensors |
| RoHS: | Details |
| Type: | CCD Linear Image Sensor |
| Image Size: | 5400 x 4 |
| Color Sensing: | RGB and B&W |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Pixel Size - W x H: | 5.25 um x 5.25 um |
| Package / Case: | CLCC-22 |
| Operating Supply Voltage: | 10 V |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Toshiba |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | Image Sensors |
| other: | 48 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 10.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 9.5 V |
HOT
MICROFC-60035-SMT-TR1
Brand:onsemi
AFBR-S6PY2214
Brand:Broadcom / Avago
S15LGRPM8Q3
Brand:Banner Engineering
Q20-2PLP-Q
Brand:Banner Engineering
T30R-4545-KUQP
Brand:Banner Engineering
OPT3005DTST
Brand:Texas Instruments

SM312DQDP-68020
Brand:Banner Engineering
AFBR-S6PY1466
Brand:Broadcom / Avago

TCD2918BFG(Z,T,C)
Brand:Toshiba
AFBR-S6EPR44112
Brand:Broadcom / Avago
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






